דורין פרנקפורט X אדם טבע ודין

נכתב ע״י ATD   |   5 פברואר, 2020   |   ללא קטגוריה
דורין פרנקפורט X אדם טבע ודין

קיימות ומודעות סביבתית הן חלק בלתי נפרד מהעשייה היצירתית בבית האופנה שלנו כבר מיומו הראשון ב-1984. נכון, ישנן לא מעט פשרות בדרך, אבל עבורי, חשוב שרבים יצטרפו אלינו וישתדלו לפעול ׳בקטנה׳ במאבק על סביבה טובה יותר לכולנו – מאשר לראות מתי-מעט פועלים בצורה ׳מושלמת׳.

קפסולת טי-שירטס באיורים בוטניים של דניאל קוצ’וק מעצב אופנה בתחילת דרכו , אשר עוצבו ויוצרו במיוחד עבור חגיגות 30 שנה לארגון אדם טבע ודין, הפועל לטובת סביבה טובה יותר לכולנו. חלק מן ההכנסות ממכירות האוסף הן תרומה לארגון ועידוד המשך פעילותו. ישראל מייצאת טכנולוגיות מתקדמות של אנרגיה וחקלאות לעולם כולו, ויש לה את הפוטנציאל להיות חוד חנית במאבק במשבר האקלים. גם פעולה פשוטה וקטנה לכאורה, כמו רכישה מגוף עיצוב מקומי, יכולה לעשות הבדל.

כשאתם קונים ממעצב ישראלי, אתם תורמים לפרנסה של עשרות בתי אב בסביבתכם, מונעים שינוע מיותר הכולל זהום אוויר, ובנוסף – רוכשים מוצר איכותי שהופך לחלק מהמלתחה שלכם למספר עונות, ולא בגד חד פעמי שנאלצים לזרוק לאחר שימוש קצר.

לרכישת חולצה ותמיכה בארגון:

https://www.dorinfrankfurt.com/he/shop/dorinxadamteva

“אם תרצו ללמוד על אודות בריאותה של אוכלוסייה, בחנו את האוויר שהיא נושמת, המים שהיא שותה והמקומות שבהם היא חיה” – היפוקרטס