התרומה שלך בפעולה

'אדם טבע ודין' מוביל שינוי בסדר היום הסביבתי והחברתי בישראל, ואנו פועלים לשם כך באמצעות כלים משפטיים, מדעיים וציבוריים.

הפעילות המשפטית, הפרלמנטרית והמדעית של אדם טבע ודין לטובת הגנת הסביבה והאדם בישראל מתקיימת רק בזכות התרומות הנדיבות של אנשים פרטיים ושל קרנות. התרומות לאורך שנות פעילותנו מאפשרות לנו לשפר את מצב הסביבה ולקדם את המדיניות הסביבתית בארץ, גם כאשר מדובר במאבקים ארוכי שנים.

רק באמצעות תמיכה ציבורית ארוכת טווח אנו מצליחים להפיק דוחות המשפיעים על המדיניות הסביבתית בישראל, ולהגיע להישגים חסרי תקדים.

דו”ח הלחץ, שכתבנו בתחילת שנת 2019, מסכם את פעילותנו בתחומים השונים ומציג את הנושאים שאנו ממשיכים לעבוד עליהם מול הממשלה והכנסת.

להתמקד בעיקר ולהגיע לתוצאות

אנחנו מקפידים על יעילות ארגונית מירבית כדי שנוכל להשתמש בתרומות שלכם בצורה הטובה ביותר, ומתמקדים בעיקר כדי להגיע לתוצאות.

80% מכל שקל שאנו מקבלים בתרומה משמשים ישירות לקיום הפעילות שלנו: הפסקת התלות במקורות אנרגיה מזהמים, הפחתת החשיפה לכימיקלים וחומרי הדברה מסכני חיים, קידום הפחתת פסולת במקור וטיפול נאות בסוגי הפסולת השונים, שחרור המרחב הציבורי והחופי מתוכניות בנייה הרסניות וקידום תחבורה ציבורית איכותית, זולה ושוויונית.
20% נוספים משמשים להוצאות הנהלה, הוצאות כלליות וגיוס תרומות – אלה מהווים את הבסיס המאפשר לפעילות שלנו להמשיך להתקיים.

התורמות והתורמים שלנו מספרים

אני תורם לאדם טבע ודין כי זה עובד. כל תרומה מתרגמת לביצועים!

צפריר אריאל, תורם משנת 2011

ללא אדם טבע ודין חופי חיפה באזור המרינה ומגדלי חוף הכרמל, מחלף אלנבי ורבים אחרים היו הופכים לאזור אסון אורבני.

שמואל גלבהרט, תורם מעל 20 שנה

אדם טבע ודין הוא אחד הגופים היחידים בישראל החושב לטווח הרחוק. בלעדיהם, איכות הסביבה, הבריאות ואיכות החיים היו נפגעות באופן משמעותי.

רביב לוי, תורם משנת 2007

אתם עושים עבודה חשובה ביותר. בלעדיכם רבים מאוצרות הטבע והסביבה היו נהרסים.

יהושע סיון, תורם מאז 2006

אני תורמת לאדם טבע ודין כי אין מטרה חשובה יותר בעיניי – להגן על הסביבה, ולשמור על כדור הארץ למען הדורות הבאים.

מירי נימן, תורמת משנת 2013

אדם טבע ודין מייצג את האינטרסים של הרוב נגד המיעוט הכוחני, העשיר, המקושר והאינטרסנטי שמנסה לנצל שטחים וערכי טבע לתועלתו. בדרך כלל אין לציבור הרחב הנפגע מכך מספיק זמן, ידע ואמצעים לפעול נגדו. אדם טבע ודין מייצגים אותי במאבקים כאלה.

מיכאל הוכשטטר, תורם משנת 2007

אני תורם לאדם טבע ודין משום שצריך גורם מאזן שדואג לאיכות הסביבה מול צרכי פיתוח. ללא אדם טבע ודין, היה עולמנו מזוהם ומכוער יותר.

יצחק ארזי, תורם משנת 2010

חיים בלי טבע הם נעדרי נשמה. אני תורמת לאדם טבע ודין כי הפעילות שלכם בלתי רגילה ואין בלתה להגנת הטבע ואיכות החיים בישראל.

שלומית ליפשיץ, תורמת משנת 2002

אני תורם לאדם טבע ודין בזכות התרומה לחברה בריאה בישראל, איזון המערכת האקולוגית, איכות החיים והסביבה.

יצחק עופרי, תורם כ-20 שנה

כנגד רוב הגופים הסביבתיים שמתכוונים לטוב, אתם לא רק מדברים ומפגינים לאחר הנזק – אתם פועלים כשדולה גם למניעת נזקים בהמשך ולמען חקיקה, צדק ומשפט בעד איכות הסביבה ומניעת הרס תבל והכחדת האנושות. אתם אנשי עשייה שמיישמים ומוציאים לפועל.

לאה קצנל, תורמת מעל 20 שנה

מניסיון רב שנים, אתם לא רק מדברים אלא גם עושים ופועלים ללא לאות למען הסביבה והטבע.

גליה גוטמן, תורמת משנת 2004

אדם טבע ודין הוא הגוף הרציני, האמין, המקומי והאפקטיבי ביותר שיש בתחום הגנת הסביבה בישראל.

יהודה לוי, תורם משנת 2014

בחרתי לתרום לכם כדי לחזק את ידיכם במאבקים החשובים והקריטיים כל כך. חשוב שנשאיר לילדינו ולבאים אחרינו עולם משגשג.

סיגל עוזר, תורמת משנת 2019

הגנה על הסביבה היא הגנה עלינו, על ילדינו, נכדינו והדורות הבאים. אתם עושים עבודת קודש כשהגופים הממשלתיים והציבוריים האמונים על ביצועה לא ממלאים את תפקידם. מניסיוני, גם כמהנדס מנהלת הכנרת, גם בתפקידי במשרד לאיכות הסביבה וגם כאזרח, אני יודע שללא התערבות אדם טבע ודין, הפוליטיקה לא הייתה מאפשרת הגנה על איכות הסביבה ומניעת הרס הסביבה על ידי טייקונים ואחרים.

נפתלי זלוצ’ובר, תורם משנת 2014

אני מוקיר את פועלו החשוב של הארגון ומברך עליו.

נתן דסקל, תורם משנת 2002

במדינה שמזמן התעוורה מרוב הסתכלות על הסביבה רק דרך החור בגרוש ומסרסת את שומרי הסף בפוליטיזציה מיותרת – אתם, אדם טבע ודין, עומדים בפרץ כאותו ילד מיתולוגי שתוקע אצבע בחור שבסכר לנסות ולשמור על מה שטרם נהרס. ואולי, יום אחד, נוכל לחלום גם על שיקום. מברכת את ארגון אדם טבע ודין בהצלחה במשימה ועמידה איתנה על משמר הסביבה!

רוני לנדאו, תורמת מעל 20 שנה

בחרתי לתרום לכם כי למרות הקשיים הרבים רשמתם לזכותכם לא מעט הצלחות. בלעדיכם, היה בעולם פחות מכל מה שאנחנו אוהבים וזקוקים לו.

מיקי ירקוביץ, תורם משנת 2019

אני תורמת לכם מפני שאני מעריכה את המשמעות שבבסיס השם אדם, טבע ודין. הרי אתם לא עוסקים רק בסביבה כי אם גם בחיים ובזכויות של בני האדם החיים ופועלים בתוך וכלפי הסביבה.

ארזה צ’רצ’מן, תורמת מעל 20 שנה

אנו מעריכים מאד את פעולת אדם טבע ודין שבנאמנות לשם הארגון עושה כמיטב יכולתו עבור האדם – תושבי ישראל, הטבע שלנו – שרבים מוכנים לכלותו בשם נדל”ן ורווחים, והדין – עמידה על משמר קיום החוקים. ללא זאת, אנה היינו מגיעים…

אדם ואילה וינצה, תורמים משנת 2000

אני תורם לכם כי אתם משיגים תוצאות.

ד”ר יוסף פנסוף, תורם משנת 1998

אדם טבע ודין הוא ארגון הגנת הסביבה האפקטיבי ביותר בישראל. הלוואי שארגונים בנושאים אחרים היו פועלים בצורה דומה. עליתי עם משפחתי בשנת 1993 ומצאתי אתכם מבלי לחפש. צירפתי גם את הוריי המבוגרים. חזקו ואמצו.

אודרי קפלן שר, תורמת מעל 20 שנה

אני תורם לאדם טבע ודין כי זה הארגון הסביבתי היחיד שבאמת מגן על הסביבה, בהתמדה, בנחישות, בחכמה ובלי אינטרסים צרים/זרים. בלעדיהם, היה עולמנו פחות שמור, פחות בריא, יותר הרוס ויותר מלוכלך ומזוהם. פחות יפה חיצונית ועם פחות תקווה. יותר בידיים של פקידים אדישים, פוליטיקאים ושאר בעלי אינטרסים צרים וזרים לכלל הציבור.

איתי שרון, תורם משנת 2008

אני תורם לאדם טבע ודין כי חשוב לי שארגון כזה יישא את הנס.

אדם כפרי, תורם משנת 2003

אתם ארגון שפועל במישור המשפיע של חקיקה ואכיפה, ומביא תוצאות משמעותיות וחשובות שמשפיעות בצורה ישירה על הבריאות שלנו – הגנה על חופים ושטחים ציבוריים, על שמורות טבע ומקורות מים, חיוב חברות מזהמות לקחת אחריות ולתקן נזקים, ועוד פעילויות רבות וטובות – יישר כח!! אין כמוכם!

שרון שמש, תורמת כ-20 שנה

אתם עושים, בסיועם של המומחים שלכם, את העבודה שהממשלה והכנסת היו אמורות לעשות בתחום זה. אתם מנקים את המקומות בהם האור מחטא והאמת מאפשרת לנו לשמור על שפיות הדעת שלנו. אתם היחידים שמבטיחים לילדינו מדינה נאותה שאפשר להתגאות בה.

אדם דביר, תורם משנת 2006

הטבע המקיף אותנו, השטחים הפתוחים, בעלי החיים ומקורות המים שלנו, הינם המשאב החשוב ביותר עבורנו ועבור ילדינו. איך תראה המדינה שילדינו יגדלו בה? האם יהיה להם מקום לטייל, לנשום, להירגע, לחוות יופי, שמים נקיים, אוויר לא מזוהם, בעלי חיים במקומם הטבעי? כל הדברים האלו ועוד הם סדר היום של אדם טבע ודין. אני תורמת כי הם נלחמים עבורי בכוחות ההרס הציניים ורודפי הבצע. אדם טבע ודין משתמש בחכמה בכוח משפטי ומצליח לנצח במאבקים הסביבתיים החשובים ביותר עבור כל מי שאוהב טבע ומרחב, ים ונוף. תרמו מכיוון שאתם ואני תורמים למעננו.

חדוה שפרעם, תורמת משנת 2007

אתם עושים עבודה נפלאה בשמירה על הסביבה בה אנו חיים, וסכנות רבות מאיימות עליה – ועלינו.

שלומית קאופמן, תורמת משנת 1997

ללא אדם טבע ודין העולם היה פחות בריא, נגיש, יפה ומהנה.

ראובן קנול, תורם משנת 2000

הפעילות של אדם טבע ודין בתחום התכנון והתחבורה, בנושאי רגולציה על זיהום וחומרי הדברה, ובקידום רפורמה בפינוי פסולת מבטיחה לנו עתיד טוב יותר. היה טוב אילו הממשלה הייתה מקדמת את הנושאים האלה באופן ענייני ויעיל. אבל אם לא, יש לנו מי שיפקח עליהם ויזכיר להם את תפקידם. תודה אדם טבע ודין.

דרור פייטלסון, תורם כעשור

אני תורם לכם כי אתם נלחמים ברעים. לולא הייתם קיימים, הטייקונים והכסף היו מנצחים יותר.

יונתן אורון, תורם משנת 2007

כדאי לתמוך באדם טבע ודין בזכות מה שהם עושים למען הסביבה.

בלהה ארגון, תורמת משנת 2006

טוב שאדם טבע ודין קיים, ואני מקווה שיצטרפו עוד ועוד חברים חדשים.

שלום רוזן, תורם משנת 2011

אנו מאמינים בקיומו של קשר הדוק בין ארבעה עוגנים: סביבה, חברה, בריאות וכלכלה